Békéscsabai Női Labdarugó SC

Pusztaföldvári LK – Békéscsabai NLSC utánpótlás felkészülési mérkőzés (Pusztaföldvár, 2014.09.06.)

2014, September 7 - 23:00 — bengie

A pusztaföldvári csapat otthonában léptünk pályára felkészülési mérkőzésen. A mérkőzést kispályán játszottuk, készülve a megyei bajnokság indulására.

A délelőtt során 3x20 percet játszottunk, és a végén volt még 10 perc hosszabbítás is. Az első játékrészben irányítottuk a játékot, és több kapura lövésünk is volt, viszont itt főként az egyéni játék ami dominált. A támadásokat két esetben is gólra tudtuk váltani. A második játékrészben az összjáték került előtérbe: szervezetten, összedolgozva játszottunk, a kapura lövések viszont hiányoztak. A harmadik játékrészben már az összjáték és az egyéni játék is megjelent, a támadásokat majdnem minden esetben kapura lövéssel fejeztük be. Ellenfelünknek minden játékrészben voltak szép támadásai, viszont a mi védekező munkánk és kapusunk teljesítménye is kellett ahhoz, hogy a mérkőzésen magabiztosan nyerjünk.