Békéscsabai Női Labdarugó SC

Bozsik-program 1. futsal torna (Békéscsaba, 2013.11.30. szombat)

2013, December 1 - 22:29 — bengie

A Békéscsabai Női Labdarúgó Sport Club első alkalommal vett részt Bozsik-programos futsal tornán, ahol a fiatalabbak közül az U9-es és U11-es korosztályú gyerekek léptek pályára. A tornát a Békéscsaba UFC vezetője, és egyben a körzetvezetőnk Szokolai Sándor szervezte, aki figyelembe vette a terem adottságait is a lebonyolításnál. Előbb az U11-es korosztály, majd az U9-es korosztály játszotta le a mérkőzéseit, és a korosztályok is két csoportra voltak osztva, így összesen 4 blokkban került megrendezésre a torna. A lebonyolításnak köszönhetően gyorsan és pontosan lezajlottak a mérkőzések.

A rendezvény célja, hogy a fiatalabb játékosoknak is legyen elegendő versenyzési lehetősége egy olyan környezetben, ahol főként a gyakorlás volt fontos szempont, nem pedig az eredmények hajszolása. A gyerekek örömmel jöttek megint a rendezvényre, bár sajnos megint voltak hiányzók betegség miatt, reméljük a következő alkalommal már velük teljes lesz a csapat.